EV teenetemärgiga tunnustatud raamatukogutöötaja

Eesti Vabariigi teenetemärkidega avaldab riik tänu neile eestimaalastele ja Eesti sõpradele, kelle kutsetöö ning pühendumuse toel saab Eesti tugevamaks, suuremaks, hoolivamaks. 

 

Voldemar Miller 
Riigivapi IV klassi teenetemärk
1996
Endel Annus
Riigivapi IV klassi teenetemärk
1997
Ingrid Erilaid
Valgetähe V klassi teenetemärk
1998
Vaime Kabur 
Riigivapi V klassi teenetemärk
1998
Tiiu Erleman 
Riigivapi V klassi teenetemärk
1999
Kaljo Lepik
Valgetähe medaliklassi teenetemärk
2001
Elsa Loorits 
Valgetähe medaliklassi teenetemärk
2001
Mare Lott 
Valgetähe medaliklassi teenetemärk
2001
Evi Rannap
Valgetähe medaliklassi teenetemärk
2001
Arvo Tering 
Valgetähe IV klassi teenetemärk
2001
Anne Valmas 
Valgetähe IV klassi teenetmärk
2001
Ilmar Vene 
Valgetähe V klassi teenetemärk
2001
Kulla Jentson 
Valgetähe medaliklassi teenetemärk
2002
Kaja Noodla 
Valgetähe medaliklassi teenetemärk
2002
Elle Tarik Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2002
Liisa-Ann Düüna 
Valgetähe V klassi teenetemärk
2003
Ivi Eenmaa 
Valgetähe IV klassi teenetemärk
2003
Mare Rand
Valgetähe V klassi teenetemärk
2003
Tiiu Valm
Valgetähe IV klassi teenetemärk
2003
Hans Jürman
Valgetähe V klassi teenetemärk
2004
Toomas Liivamägi
Valgetähe V klassi teenetemärk
2004
Milvi Raamat
Eesti Punase Risti IV klassi teenetemärk
2004
Ivi Tingre
Valgetähe V klassi teenetemärk
2004
Salme Tuulik Valgetähe V klassi teenetemärk 2004
Anni Lahe
Valgetähe IV klassi teenetemärk
2005
Marika Meltsas
Valgetähe V klassi teenetemärk
2005
Asko Tamme
Valgetähe V klassi teenetemärk
2005
Heiki Epner
Valgetähe V klassi teenetemärk
2006
Evi Murdla
Valgetähe V klassi teenetemärk
2006
Kaie Holm
Valgetähe V klassi teenetemärk
2006
Tiit Vahemets
Valgetähe V klassi teenetemärk
2006
Hele Ellermaa
Valgetähe V klassi teenetemärk
2007
Malle Ermel
Valgetähe V klassi teenetemärk
2007
Linda Kask
Valgetähe V klassi teenetemärk
2007
Harri-Koit Lahek
Valgetähe V klassi teenetemärk
2007
Tatjana Šahhovskaja
Valgetähe IV klassi teenetemärk
2007
Meeli Veskus 
Valgetähe IV klassi teenetemärk
2007
Anne Rande 
Valgetähe V klassi teenetemärk
2008
Jüri Järs 
Valgetähe IV klassi teenetemärk
2011
Vaiko Sepper
Valgetähe V klassi teenetmärk
2012

 

 
 

KALENDER

Oktoober 2017
E T K N R L P
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5