EESTI RAAMATUKOGUHOIDJATE ÜHING

ESTONIAN LIBRARIANS ASSOCIATION

Veebiseminar "Kuidas tekib soov õppida?"

Kutsume veebiseminarile "Kuidas tekib soov õppida?" 4. juunil kell 11-12 Zoomi keskkonnas.
Registreerumine on avatud kuni 2. juunini SIIN

 

Seminar on registreerunud osalejatele tasuta. Pärast registreerimise tähtaega saadame kõigile, kes end kirja panid juurdepääsulingi veebiseminarile. Lisaks on võimalik seminari teatud aja jooksul hiljem järele vaadata.
Veebiseminaril räägime sellest, kuidas tekib õppijal tahtmine midagi õppida ja kuidas saame meie - juhendajad, aitajad, toetajad - seda motivatsiooni hoida. Usun, et olete kogenud silmaga märganud - sageli tekib tahtmine õppida, lugeda, töötada siis, kui asjaga on pihta hakatud. Mõnikord motivatsioon tekib hoopis pingutamise tulemusena. Aga pihta hakata on inimesel miskipärast keeruline ja ka selles, tahame me õppijat aidata.

Seminari jooksul tutvustatakse praktilist tööriista - motivatsiooni taburetti - mille abil mõista, kuidas saame ühes või teises olukorras õppijaid aidata. Muide, ka ennast õppijana! Jutuks tulevad erinevaid näited, mis on loodetavasti heaks aluseks ka oma isikliku kogemuse või vajaduste analüüsimisel.

Koolitaja on Tooma s Roolaid:

Toomas on õpidisainer ja koolitajate koolitaja oma firmas Koolituslabor.ee Konsultandina aitab ta ehitada õppivaid organisatsioone ning nõustab juhte ja meeskondi selles, kuidas õppida tõhusalt ja tulemuslikult. Teadmised hariduspsühholoogiast ja õppimise seaduspäradest on tekkinud, lisaks kogemusele ja iseõppimisele, ka töötades koos Tallinna Ülikooli teadlastega nii õpetajate kui ka tudengite õpioskuste arenguga seotud teemade kallal.

Toomasel on koolitaja kogemust alates 2001. aastast, millele lisandub veelgi pikem kogemus erinevate vabaühenduste eestvedamisest. Ühiskondliku tegevusena on Toomas Päästeliidu ja Vabaühenduste Liidu nõukogu liige ning Kogemusnõustajate koja juhatuse liige.

Sminari korraldavad koostöös Creativity Lab ja Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing.

KALENDER

Jaanuar 2022
E T K N R L P
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

TULEKUL

Sündmused puuduvad

Suurenda

Kontrastsus