EV teenetemärgiga tunnustatud raamatukogutöötaja

Eesti Vabariigi teenetemärkidega avaldab riik tänu neile eestimaalastele ja Eesti sõpradele, kelle kutsetöö ning pühendumuse toel saab Eesti tugevamaks, suuremaks, hoolivamaks. 

 

 

Voldemar Miller  Riigivapi IV klassi teenetemärk 1996
Endel Annus  Riigivapi IV klassi teenetemärk 1997
Ingrid Erilaid  Valgetähe V klassi teenetemärk 1998
Vaime Kabur Riigivapi V klassi teenetemärk 1998
Tiiu Erleman Riigivapi V klassi teenetemärk 1999
Kaljo Lepik  Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2001
Elsa Loorits Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2001
Mare Lott Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2001
Evi Rannap  Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2001
Arvo Tering  Valgetähe IV klassi teenetemärk 2001
Anne Valmas  Valgetähe IV klassi teenetmärk 2001
Ilmar Vene  Valgetähe V klassi teenetemärk 2001
Kulla Jentson Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2002
Kaja Noodla  Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2002
Elle Tarik Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2002
Liisa-Ann Düüna  Valgetähe V klassi teenetemärk 2003
Ivi Eenmaa  Valgetähe IV klassi teenetemärk 2003
Mare Rand  Valgetähe V klassi teenetemärk 2003
Tiiu Valm  Valgetähe IV klassi teenetemärk 2003
Hans Jürman  Valgetähe V klassi teenetemärk 2004 2004
Toomas Liivamägi  Valgetähe V klassi teenetemärk 2004
Milvi Raamat  Eesti Punase Risti IV klassi teenetemärk 2004
Ivi Tingre  Valgetähe V klassi teenetemärk 2004
Salme Tuulik  Valgetähe V klassi teenetemärk 2004
Anni Lahe  Valgetähe IV klassi teenetemärk 2005
Marika Meltsas  Valgetähe V klassi teenetemärk 2005
Asko Tamme  Valgetähe V klassi teenetemärk 2005
Heiki Epner Valgetähe V klassi teenetemärk 2006
Evi Murdla  Valgetähe V klassi teenetemärk 2006
Kaie Holm  Valgetähe V klassi teenetemärk 2006
Tiit Vahemets  Valgetähe V klassi teenetemärk 2006
Hele Ellermaa  Valgetähe V klassi teenetemärk 2007
Malle Ermel  Valgetähe V klassi teenetemärk 2007
Linda Kask  Valgetähe V klassi teenetemärk 2007
Harri-Koit Lahek Valgetähe V klassi teenetemärk 2007
Tatjana Šahhovskaja  Valgetähe IV klassi teenetemärk 2007
Meeli Veskus  Valgetähe IV klassi teenetemärk 2007
Anne Rande  Valgetähe V klassi teenetemärk 2008
Jüri Järs  Valgetähe IV klassi teenetemärk 2011
Vaiko Sepper  Valgetähe V klassi teenetmärk 2012
Krista Kumberg  Valgetähe V klassi teenetemärk 2020
Triin Soone Valgetähe IV klassi teenetemärk 2020





KALENDER

Juuni 2020
E T K N R L P
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5