preloader

ERÜ maaraamatukogude sektsiooni 32. suveseminar „Raamatukoguhoidja kümme ametit“

Olete oodatud ERÜ maaraamatukogude sektsiooni 32. suveseminarile „Raamatukoguhoidja kümme ametit“, mis toimub 14.–16. juunini 2023 Tartumaal.  

Kolme päeva jooksul on kavas tutvuda Tartumaa raamatukogude, muuseumide ja kirjanduseluga, saada osa Peipsiääre kultuuriloolisest pärandist Sibulateel, õppida mängulisel teel lugema innustama.

Osavõtjate kogunemine toimub 14. juunil kell 10.00–10.30 Kõrveküla raamatukogus (Vasula tee 12, Kõrveküla, Tartu vald). Majutus Kadrina mõisas.

Igast maakonnast on oodatud kolm osalejat, vabade kohtade olemasolul ka rohkem. Eelistatud on ERÜ liikmed. Osavõtumaks on ERÜ liikmetele 120 eurot, teistele 130 eurot.

Osavõtuks registreeruda kuni 31. maini k.a Maarika Lausvee meiliaadressil: muuga.raamat(at)vinnivald.ee
Registreerimisel palun märkida osaleja nimi, asutus, maakond, on/ei ole ERÜ liige, e-postiaadress ja mobiili number ning asutus, kes maksab arve.  Palume teatada ka oma valik 14. juunil kas Jääajakeskuse külastamine või parvesõit Saadjärvel.

Suveseminari eest tasumine toimub arve alusel, mille väljastab Eesti Raamatukoguhoidja Ühing. Pärast 9. juunit osavõtumaksu ei tagastata. 

Suveseminari korraldab Kõrveküla raamatukogu koostöös ERÜ maaraamatukogude sektsiooniga, toetavad Kultuuriministeerium, Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupp ja Tartu Vallavalitsus.

Suveseminari päevakava on kirjale lisatud. 

Lisainfo:

Hele Ellermaa

ERÜ usaldusisik Tartumaal / Kõrveküla raamatukogu (Tartu Maakonna Keskraamatukogu) direktor
hele.ellermaa(at)tartuvald.ee
5690 7677

Lea Rand

ERÜ maaraamatukogude sektsiooni juht/ Toila Vallaraamatukogu
lea.rand65(at)gmail.com
5342 8705

Kalender